Tobulos moters paslaptys

Būkime atviros - kiekviena trokštame būti tobula moterimi! Norime būti tobula žmona, meiluže, mama, sportininke, verslininke… Ir geriausiai, kad viskas vyktų vienu metu! Ar tai įmanoma? Vienareikšmiškai TAIP!

Moters gyvenime pasitaiko įvairiausių sutrikimų, ko rezultatu gali būti moters neprisižiūrėjimas, vidinis draudimas patirti malonumą arba atvirkščiai - besaikis valgymas, alkoholio vartojimas, paleistuvavimas. Neretai moteris jaučia vidinį pasipriešinimą, gėdą ir nesugeba tinkamai išreikšti savo minčių, realizuotis, visiškai nepasitiki savo nuojauta bei netiki šviesiu rytojumi… 


Kaip ištrūkti iš šio užburto rato? Pirmiausia, ką reiktų padaryti, norint suharmonizuoti visas SAVO gyvenimo sritis bei jaustis pilnaverčiu žmogumi - išanalizuoti kiekvieną iš sričių ir identifikuoti, kurioje yra problema! Štai tada ir įvyksta tikras STEBUKLAS…

Tobulos moters paslaptyse analizuojamos visos 7 gyvenimo sritys! Pateiktos rekomendacijos bei įžvalgos leidžia „susitvarkyti” savo fizinį kūną, pagerinti sveikatą bei tapti grožio ir estetikos įsikūnijimu! Pasimėgavimo oazė suteikia galimybę nerti į malonumų liūną bei mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka, o emocijų karalystė aprūpina visais būtinais „įrankiais”, kad viduje įsivyrautų ramybė ir emocinis stabilumas. Ką jau kalbėti apie meilės fontaną… Ypatingai vertingos įžvalgos ir praktikos, kaip iš tikrųjų pamilti save ir aplinkinius! Savirealizacija, intuicija bei karalienės taisyklės suteikia ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir įpūčia ryžto svajonių įgyvendinimui! 

O žinote, kas svarbiausia? Sužinojusi visas tobulos moters paslaptis - Jūsų gyvenime pagaliaus įsivyraus harmonija. Pasaulis aplink Jus pasikeis neatpažįstamai! Beliks tik mėgautis ir gauti VISKĄ, ko geidžia širdis - lengvai ir paprastai!
Turinys:

1) Sveikame kūne - sveika siela (Muladhara)

2) Pasimėgavimų oazė (Svadchistana)

3) Emocijų karalystė (Manipūra)

4) Meilės fontanas (Anahata)

5) Savirealizacija (Vishudha)

6) Intuicija (Adžna)

7) Karalienės taisyklės (Sachasrara)

8) Čakrų veiklos sutrikimai - kaip harmonizuotis?

9) Praktika „Auksinis medutis”


1. Prisijunkite

Prisijunkite
arba

2. Pasirinkite mokėjimo būdą

Rinkitės "Paprastas bankinis pavedimas", jei Jūsų banko nėra prie nurodytų.

3. Patvirtinkite

Kaina

60.00€

Patvirtindami užsakymą Jūs sutinkate su privatumo politika

Užsisakyti Fėjų mokykla naujienlaiškį!