Mano svajonių gyvenimas

Mielosios, kiekviena diena - tai galimybė priartėti prie savo svajonės! Tačiau, ar žinote, kaip tinkamai tai padaryti?

Gebėjimas taisyklingai formuluoti savo norus bei kryptingai jų siekti yra svarbu… BET!  Kur kas svarbiau yra atsekti savo vidinius blokus, neleidžiančius jau DABAR mėgautis išsvajotu gyvenimu. Žalingos nuostatos gali paversti uoliausias pastangas bergždžiomis, tad yra gyvybiškai būtina jas atsekti bei pakeisti teigiamomis! 

Atsipalaidavimo praktikos, tinkamos būsenos parinkimas, perėjimas iš blankių norų į aiškią gyvenimo reviziją  - visa tai tik mažytė svajonių technikos dalis! 

"Mano svajonių gyvenimas" vebinaruore analizuojamas moteriškasis svajonių realizavimo tipas, pateikiamos vidinės gausos praktikos, žadinama moters vidinė svajoklė! Pateiktos rekomendacijos bei įžvalgos leidžia ne tik susidėlioti mintis ir atsekti ydingas vidines nuostatas, bet pagaliau aiškiai suvokti - ko iš tikrųjų geidžia Jūsų širdutė!

Mano tobula diena suteikia galimybę pradėti rašyti savo svajonių gyvenimo knygą, vaizdžiai ir labai skaniai įsivaizduoti artimiausią ateitį (5 metai, 10 metų)! Grožis ir sveikata nubrėžia Jūsų išsvajoto kūno kontūrus, seksualiniai santykiai panardina į malonumų ir pojūčių liūną, o šeimos dienotvarkė sudėlioja visų šeimos narių darbus taip, kad daugiau nebereikia niekuo rūpintis! Skamba pasakiškai? Palaukite, kol išgirsite, ko moko emocinė tvirtovė… Daugiau niekada neteks kentėti nuo nesuprantamos nuotaikų kaitos ar pykčio priepuolių! Mylima veikla įpūčia pasitikėjimo savimi ir skatina savirealizuotis jau ŠIANDIEN! O pasiekimai, tobulėjimas ir finansinė būklė kaip mat nuramina - juk dabar jau aiškiai žinote, kur einate ir kiek pasyvų/aktyvų turite, kiek knygų perskaitėte bei kokius nuostabius pasaulio kampelius aplankėte!

Na, o galiausiai - praktika „perėjimas į In erdvę” leis Jums patirti, kokia palaima gimti MOTERIMI! Ši praktika puikiai nuteikia ir perkelia dėmesio centrą į moteriškąjį polį, kas savaime nulemia, jog gausite VISKĄ, apie ką svajojate LENGVAI IR PAPRASTAI!


Turinys:

1) Moteriškas svajonių realizavimas (In polis)

2) Vidinė gausa

3) Mano tobula diena

4) Grožis ir sveikata

5) Mano seksualiniai santykiai

6) Mano šeimos dienotvarkė

7) Emocinė tvirtovė

8) Mano mylima veikla

9) Pasiekimai, tobulėjimas, finansinė būklė

10) Praktika „Perėjimas į In erdvę”

11) Praktinis vadovas


1. Prisijunkite

Prisijunkite
arba

2. Pasirinkite mokėjimo būdą

Rinkitės "Paprastas bankinis pavedimas", jei Jūsų banko nėra prie nurodytų.

3. Patvirtinkite

Kaina

60.00€

Patvirtindami užsakymą Jūs sutinkate su privatumo politika

Užsisakyti Fėjų mokykla naujienlaiškį!