Magiška buitis

Magiška buitis

2019-09-16

Ar kada nors susimąstėte, koks yra Jūsų santykis su namais? Ar visada norisi ten grįžti po sunkios dienos darbe ar po kupinų įspūdžiais atostogų? Ar jaučiate, kad Jūsų namai alsuoja teigiama energija ir pripildo Jus? O ką jaučia Jūsų vyras?

Kiekviena moteris svajoja, kad jos mylimas vyras su didžiausiu malonumu skubėti namo. Internetas mirgte marga nuo įvairiausių patarimų kaip tai padaryti – nusiųsti mylimajam intriguojančią sms žinutę, suorganizuoti staigmeną, paruošti romantišką vakarienę... Ir žinoma, atrodyti kaip tikra karalienė – viską, kas gražiausia, vilkėti tik šalia savo vyro itt.

Vargu ar kuri nors su tuo nesutiktų! Be tokių smulkių, tačiau labai svarbių dalykų iš tikrųjų būtų sudėtinga sukurti magišką atmosferą namuose, kuriuose vyras jausis geidžiamas, reikalingas bei laukiamas!


Tačiau, labai mažai kalbama apie tai, kokioje būsenoje turi būti pati MOTERIS. Juk galima iš paskutiniųjų jėgų paisyti visų patarimų, bet jaustis visiškai „tuščia“. Besistengdamos tapti tobula žmona ir šeimininkė, rizikuojame netekti pačio svarbiausia – MALONUMO! Malonumo nuo gyvenimo, nuo artumo su mylimu vyru, nuo pačios savęs, nuo visko, kas mus supa... O tai yra tiesiog baisu! 

Taigi... kad visuomet galėtumėme būti nuostabiosios FĖJOS namuose, užtenka 3 paprastų taisyklių.

Pirmoji taisyklė – daryti tik tai, ką norisi daryti!

Nesame tobulos ir tikrai nesiekiame tokios būti. Esame gyvos būtybės, su savo privalumais ir trūkumais – ir tai yra nuostabu!
Gali visiškai nesinorėti gaminti pusryčius ar vakarienę iš penkių patiekalų. Galime nemėgti tvarkytis arba lyginti skalbinių. Tai yra normalu! Nenormalu – tai versti save visa tai daryti per prievartą. Tik įsivaizduokite, kokią energetiką perduodate savo vyrui per maistą, kurį gaminote būdama tokios būsenos ar per marškinius, kuriuos lyginote susiraukusi... Vargu ar tai įkvėps jį, o juo labiau paskatins versti kalnus dėl Jūsų.
O ką jau kalbėti apie mūsų nebylų priekaištą kiekvieną kartą, jeigu vyras netyčia pamirštų padėkoti už tokį žygdarbį. Juk būdamos būsenoje „PRIVALAU“, mes už kiekvieną smulkmeną pateikiame savo artimiesiems „sąskaitas už paslaugas“ ir laukiame „apmokėjimo“ nedelsiant! Taip yra dėl to, kad darydamos kažką per prievartą išeikvojame begalę savo energijos ir tuomet atsiranda poreikis kaipmat užpildyti tuštumą – pradedate reikalauti dėmesio, dėkingumo, priekaištauti. Užburtas ratas. 
Kaip galvojate, Jūsų vyrui labai komfortiška pastoviai jaustis skolingam dėl rytinės kiaušinienės ar nušluostytų dulkių?
O jeigu jo tiesiai paklausti: „Kas geriau – pailsėjusi žmona ar prieš jam grįžtant išplautos grindys?“ Kaip Jums atrodo, koks būtų daugumos vyrų atsakymas?
Taip, jeigu jį kasdien namie sutiks laiminga ir atsipalaidavusi moteris, kuri vietoj namų ruošos nusprendė pasilepinti karšta vonia su burbuliukais... Arba, kuri tiesiog padrybsojo ant sofos, skaitydama mėgstamą knygą ir yra pasiruošusi pasitikti savo mylimąjį bučiniais ir murkdama kaip katė... Patikėkite, vyras nepastebės nei dulkių, nei netvarkos aplinkui!
Išjautę visą malonumų spektrą, vyras ims dažniau kviesti Jus pavakarieniauti kur nors gretimame restorane, kad suteikti Jums galimybę atsipalaiduoti ir pailsėti. Be to, pats jausis kaip tikras didvyris, išgelbėjęs savo princesę nuo rutinos! 
Stebint visus žmonos nuotaikos ir būsenos pokyčius, dažnas vyras netgi sutinka pasamdyti namų tvarkytoją tiems atvejams, kai moteris jaučiasi išsekusi arba tiesiog neturi noro tvarkytis ir lyginti. Jums beliks tik apeiti visus namus ir „įkrauti“ juos savo energija. Tikra magija????
Mūsų laikas labai paprasta ir ne taip brangu, kaip dauguma galvoja, būti tikra namų-ŠEIMININKE, ne tampant namų-TVARKYTOJA.
Ir dar vienas malonus bonusas! Kai tik leisite sau kartais taip patingėti, žymiai dažniau pajausite jėgų antplūdį ir norą palepinti savo mylimą vyrą skania vakariene ar susitvarkyti spintą. Viskas vien dėl to, kad jau nebe PRIVALOTE, o Jums tiesiog norisi.
Antroji taisyklė – palikti negatyvą už namų durų slenksčio!
Kas vyrui yra namai? Tai vieta, kur jis grįžta iš mūšio lauko. Vieta, kur jis pagaliau nori nusiimti savo šarvus ir atsipalaiduoti. Tai vieta, kur nėra karo, kur galima būti pažeidžiamu ir jautriu.
O ar gausis jam atsipalaiduoti, jeigu vos užėjus namo, jis tarsi atsiduria kitame mūšio lauke? Kur jį pasitinka su priekaištais? Kur ant jo išverčiama krūva problemų? Kur su juo konkuruoja arba vedama gerų ketinimų – palaikyti ir paguosti, moteris puola klausinėti, kas ir taip sukosi vyro galvoje visą dieną...
Jis negalės toioje aplinkoje „persijungti“. Ir viskas, ką jis norėjo palikti už namų durų slenksčio, kartu įžengs į Jūsų namus. Lygiai taip pats slėgs ir neleis atsipalaiduoti – o tai jau ne namai, ne jauki vietelė, ne ramus uostas...
Pats puikiausias būdas išlaikyti namus „ramybės oaze“, tai įsivesti griežtą taisyklę – visi nemalonūs pokalbiai ir santykiu aiškinimaisi vyksta ne namuose, juo labiau – ne miegamajame. Susikaupus negatyvui arba kilus norui kažką išsiaiškinti – tiesiog eikite drauge pasivaikščioti ir ten spręskite visus nemalonius klausimus. Taip namai liks energetiškai švarūs ir juose galima bus tinkamai pailsėti bei atsistatyti.
Pabandykite! Negalėsite sustoti... Net vyras pradės vertinti naują namų „ekologiją“!
Ir paskutinė, trečioji taisyklė – apsupkite save tik gražiais daiktais bei periodiškai atsikratykite visko, kas nereikalinga!
Įsimylėkite savo namus! Namai turi tapti vieta, kur grįžusi visada žavėsitės tuo, kas Jus supa! Išmeskite visą nereikalingą šlamštą, suvenyrus, sudaužytus ir senus daiktus! Atlaisvinkite vietą tam, kas Jus džiugina, įkvepia ir pripildo teigiama energija!
Nukabinkite paveikslus, kurių jau seniai nepastebite ir net neatsimenate, iš kur jie atsirado... Verčiau surenkite jaukią fotosesiją su vyru arba tiesiog paieškokite mielų judviejų nuotraukų bei jomis papuoškite namų sienas. Geriausia, kad tai būtų geros kokybės nuotraukos, didesnio formato ir gražiuose rėmeliuose. Paverskite savo namus tikru JŪSŲ šeimos meilės lizdeliu! Juk tai paprasta!
Ir dar... Kai kurie vyrai prisipažįsta, jog jiems labai svarbu jausti, jog ir jis prisideda prie namų jaukumo. Vyrams svarbu žinoti, kad jie turi savo sakralią vietą.
Katasi užtenka vietos-kitos spintelės ar poros stalčių vyro daiktais sudėti, tačiau kartais ne. Moters misija yra pasidomėti savo vyro, ar jam užtenka vietos namuose, galbūt jis norėtų išsirinkti JAM tinkamą vietą ir ten laikyti viską, kas jam yra brangu. Vyras turi turėti savo vietą, kur gali būti pakabinti jo diplomai, padėkos, gražiai surikiuoti jo „trofėjai“ arba tiesiog sumesti daiktai, kuriuso jis laikos svarbiais. Supraskite, tai yra ir JO namai. Tad jeigu vyras nori, leiskite jam pasireikšti ir tapti JŪSŲ namų tikrąja dalele!
Tai yra tokios smulkmenos, o kokios svarbios! Jos leidžia vyrui jaustis svarbiam, mylimam, įvertintam bei laukiamam... Laukiamam namuose, į kuriuos taip malonu grįžti!

Svarbiausia – rūpinkitės savo laime! Puoselėkite ją ir darykite viską su didžiausiu malonumu ir užsidegimu! Dalinkitės iš vidinės gausos! Mėgaukitės, džiaukitės, nepamirškite tinginiauti! Šalia prisipildžiusios ir laimingos moters yra laimingi visi aplinkui – ir vyras, ir vaikai, ir net naminiai gyvūnai!

Juk būtent mes esame Visatos centru, pavadinimu „Namai“. Mes jį pripildome ir tik nuo mūsų priklauso, kokiu jis bus mums ir mūsų artimiesiems... Tad pasistengti tikrai verta!


Jei Jums patiko šis straipsnis - nepamirškite pasidalinti.

Užsisakyti Fėjų mokykla naujienlaiškį!