Apie mane

Esu laiminga moteris! Ir turiu nenumaldomą norą pasidalinti laimės receptu su kitomis nuostabiomis Visatos būtybėmis.

Esu Vilniaus universiteto magistro baudžiamosios justicijos absolventė. Išskyrus aistrą teisei, turiu begalę įvairių pomėgių - aktyviai sportuoju su svoriais, lankau jogą, meditacijas, šoku pole dance’ą. Esu pirmojo fitneso varžybų FitModel kategorijos prizininkė!

Psichologija domiuosi jau daugiau kaip 10 metų. Esu perskaičiusi begalę knygų, dalyvavusi įvairiausio plauko seminaruose bei baigusi online bazinius ir specialius apmokymus santykių mokykloje Ukrainoje bei Latvijoje. Mano manymu, informacija tampa žiniomis tik tuomet, kai pradedame ją taikyti savo gyvenime bei gauname teigiamus, iš tiesų veikiančius, rezultatus. Taip ir prasidėjo mano kelionė.

2016 metais įkūriau uždarą moterų klubą „Fėjų mokykla”, kur jaukioje aplinkoje įvairaus amžiaus ir pažiūrų moterims pradėjau vesti seminarus saviugdos, harmoningų santykių temomis bei dalintis sėkmės ir grožio paslaptimis. Stengiuosi atskleisti moterims kuo įvairiausias teorijas, sąvokas, pažiūras, skatinu jas viską patikrinti ir išbandyti „ant savo kailiuko”. Mano žinios ir gyvenimiška patirtis, teigiami, kartais gąsdinančiai stebuklingi rezultatai iki šiol nepalieka abejingos nei vienos moters. Kasdien gaunu daug žinučių, padėkų, prašymų, klausimų ir netveriu džiaugsmu! Beprotiškai mėgstu įkvėpti žmones, skatinti juos GYVENTI iš tikrųjų, čia ir dabar.

Užsisakyti Fėjų mokykla naujienlaiškį!